۱۷ مرداد ۱۳۹۶

ادغام دو شرکت پیشرو در ارائه محصولات نرم‌افزاری مدیریت IP

شرکت آناکوآ «Anaqua» که یکی از شرکت‎های پیشگام در زمینه مدیریت مالکیت فکری به شمار می‌رود، با شرکت لکورپیو «Lecorpio» که در زمینه توسعه نرم‌افزارهای مدیریت دارایی‎های فکری فعالیت می‎نماید، ادغام شدند. بنا به گزارش‌های منتشر شده، شرکت جدید حاصل از ادغام این دو شرکت با تمرکز بر توسعه ابزارهای ساده‌سازی فرآیند محافظت از دارایی‌های فکری، سعی بر ایجاد ارزش افزوده از طریق دارایی‌های مذکور را خواهد داشت.

filereader.php?p1=main_c4ca4238a0b923820

به گزارش وب‎سایت «Business Wire»، همکاری این دو شرکت با توجه به منابع و توان تخصصی هر یک از آن‌ها و قابلیت در تجزیه و تحلیل حجم عظیمی از داده‌های اطلاعاتی در حوزه «IP» می‌تواند به توسعه نسل جدید پلتفرم‌های هوشمند مالکیت فکری و ارائه آن به مشتریان در سرتاسر جهان، سرعت دو چندانی بخشد. شرکت تازه متولد شده از هر دو نام تجاری لکورپیو و آناکوآ استفاده خواهد نمود و با توجه به مشتریان حال حاضر هر یک از دو شرکت مذکور، از محصولات نرم‌افزاری آن‌ها پشتیبانی می‌نماید. 
باب رومئو مدیر عامل آناکوآ که در شرکت جدید نیز سمت مدیریت ارشد را به عهده خواهد داشت، با تأکید تعهد عمیق دو شرکت به ارائه بهترین نرم‌افزارهای مدیریت IP، افزود: «به هم پیوستن دو شرکت می‌تواند با به اشتراک‌گذاری فناوری و نوآوری موجود و بهره‌وری در توسعه نرم‌افزارهای جدید را به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش دهد.»
گفتنی است، این ادغام حرکتی دیگر از آناکوآ در راستای استراتژی توسعه حوزه فعالیت و تبلیغ نشان تجاری خود می‌باشد. این شرکت در طول دو سال گذشته توانسته است چندین کسب و کار ارائه دهنده راهکارهای نوآورانه در حوزه IP نظیر «AcclaimIP» و «IdeaPoint» را از آن خود نماید. اقدامات مذکور توانسته است این شرکت را به عنوان یک بازیگر پیشرو در ارائه راهکارهای نوین مدیریت مالکیت فکری مطرح نماید، به نحوی که از سال 2004 به این سو، شرکت‌هایی نظیر کوکاکولا، فورد و کیبرلی کلارک از خدمات و محصولات ارائه شده توسط آناکوآ استفاده می‌نماید.
نـام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر شما
کد امنیتی (حروف بزرگ)

پربازدید‌ترین‌ها

تخفیف ۹۰ درصدی وبینار «جستجوی پتنت» به مناسبت روز دانشجو
۱۶ آذر ۱۳۹۸

تخفیف ۹۰ درصدی وبینار «جستجوی پتنت» به مناسبت روز دانشجو

نظر به فرا رسیدن روز دانشجو، کانون پتنت با هدف حمایت هر چه بیشتر از دانشجویان و محققین، تخفیفی ۹۰ درصدی برای شرکت در وبینار «جستجوی پتنت» در نظر گرفته است.

برگزاری وبینار رایگان آشنایی با مالکیت فکری توسط کانون پتنت ایران
۸ آذر ۱۳۹۸

برگزاری وبینار رایگان آشنایی با مالکیت فکری توسط کانون پتنت ایران

«کانون پتنت ایران»، در راستای توسعه فرهنگ مالکیت فکری و آگاه‌سازی مخترعین، محققین، پژوهشگران و شرکت‌های فناور کشور، در خصوص اهمیت حفاظت از دارایی‌های فکری، اقدام به حمایت از برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی می‌نماید. در همین راستا، در مورخ ۱۲ آذرماه سال جاری، اولین وبینار آنلاین آکادمی کانون پتنت ایران، در خصوص مالکیت فکری برگزار شده و علاقه‌مندان می‌توانند به صورت کاملاً رایگان، در این دوره شرکت نمایند.

برگزاری وبینار «جستجوی پتنت» توسط کانون پتنت ایران
۱۳ آذر ۱۳۹۸

برگزاری وبینار «جستجوی پتنت» توسط کانون پتنت ایران

«کانون پتنت ایران»، به‌عنوان واحد همکار معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و یک نهاد سیاست‌گذار و حمایتی در حوزه مالکیت فکری و به صورت ویژه ثبت اختراعات خارجی، در راستای توسعه فرهنگ مالکیت فکری و آگاه‌سازی مخترعین، محققین، پژوهشگران و شرکت‌های فناور کشور در خصوص اهمیت حفاظت از دارایی‌های فکری، اقدام به حمایت از برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی می‌نماید. در همین راستا، در مورخ ۱۹ و ۲۶ آذرماه سال جاری، دومین وبینار آنلاین آکادمی کانون پتنت ایران، در خصوص «جستجوی پتنت» برگزار خواهد شد.

برگزاری کارگاه «علامت تجاری»؛ کسب‌و‌کار خود را علامت‌دار کنید!
۱۰ آذر ۱۳۹۸

برگزاری کارگاه «علامت تجاری»؛ کسب‌و‌کار خود را علامت‌دار کنید!

در راستای اهمیت قابل توجه مسئله علائم تجاری، کارآفرینان، صاحبان کسب‌وکار و یا افرادی که در حوزه کاری خود خلاق هستند، نیاز دارند تا در مورد چگونگی حفاظت و استفاده از مزایای علائم تجاری، بیشتر بدانند. از این رو، آکادمی کانون پتنت ایران، اقدام به برنامه‌ریزی برای برگزاری کارگاهی آموزشی با عنوان "علامت تجاری" نموده که در تاریخ ۱۴ آذرماه، از ساعت ۹ الی ۱۲، برگزار خواهد شد.

برگزاری دوره جدید توانمندسازی دفاتر همکار کانون پتنت ایران؛ یکسان‌سازی آموزش‌های مسئولین دفاتر
۵ آذر ۱۳۹۸

برگزاری دوره جدید توانمندسازی دفاتر همکار کانون پتنت ایران؛ یکسان‌سازی آموزش‌های مسئولین دفاتر

آموزش مداوم مسئولین دفاتر همکار کانون، همواره به عنوان اصلی کلیدی مورد نظر بوده و به صورت جدی توسط کانون پتنت ایران دنبال شده است. در همین راستا و در ادامه دوره پیشین توانمندسازی دفاتر همکار که در مورخ ۲۴ و ۲۵ شهریورماه سال جاری برگزار گردید، برگزاری دوره جدیدی در مورخ ۱۰ و ۱۱ آذرماه نیز در نظر گرفته شده که امکان حضور مسئولین دفاتری که در دوره پیشین حضور نداشتند را فراهم می‌نماید.

رشد قابل توجه درخواست‌های ثبت اختراع در حوزه خودروهای خودران
۲۹ آبان ۱۳۹۸

رشد قابل توجه درخواست‌های ثبت اختراع در حوزه خودروهای خودران

رقابت فزاینده در صنعت خودروهای خودران، موجب شده است تا درخواست‌های ثبت اختراع مرتبط با این موضوع، با رشدی بی‌سابقه مواجه شود. بنا بر آمار ارائه شده در این خصوص، تعداد درخواست‌های به ثبت رسیده در سال ۲۰۰۹ میلادی، در حدود ۱۳۵۸ پرونده بوده که با روند افزایشی، در سال ۲۰۱۸ میلادی به ۱۴۴۸۷ مورد رسیده است.

Lexology