اخبار
۱۷ مرداد ۱۳۹۶

ادغام دو شرکت پیشرو در ارائه محصولات نرم‌افزاری مدیریت IP

شرکت آناکوآ «Anaqua» که یکی از شرکت‎های پیشگام در زمینه مدیریت مالکیت فکری به شمار می‌رود، با شرکت لکورپیو «Lecorpio» که در زمینه توسعه نرم‌افزارهای مدیریت دارایی‎های فکری فعالیت می‎نماید، ادغام شدند. بنا به گزارش‌های منتشر شده، شرکت جدید حاصل از ادغام این دو شرکت با تمرکز بر توسعه ابزارهای ساده‌سازی فرآیند محافظت از دارایی‌های فکری، سعی بر ایجاد ارزش افزوده از طریق دارایی‌های مذکور را خواهد داشت.

filereader.php?p1=main_c4ca4238a0b923820

به گزارش وب‎سایت «Business Wire»، همکاری این دو شرکت با توجه به منابع و توان تخصصی هر یک از آن‌ها و قابلیت در تجزیه و تحلیل حجم عظیمی از داده‌های اطلاعاتی در حوزه «IP» می‌تواند به توسعه نسل جدید پلتفرم‌های هوشمند مالکیت فکری و ارائه آن به مشتریان در سرتاسر جهان، سرعت دو چندانی بخشد. شرکت تازه متولد شده از هر دو نام تجاری لکورپیو و آناکوآ استفاده خواهد نمود و با توجه به مشتریان حال حاضر هر یک از دو شرکت مذکور، از محصولات نرم‌افزاری آن‌ها پشتیبانی می‌نماید. 
باب رومئو مدیر عامل آناکوآ که در شرکت جدید نیز سمت مدیریت ارشد را به عهده خواهد داشت، با تأکید تعهد عمیق دو شرکت به ارائه بهترین نرم‌افزارهای مدیریت IP، افزود: «به هم پیوستن دو شرکت می‌تواند با به اشتراک‌گذاری فناوری و نوآوری موجود و بهره‌وری در توسعه نرم‌افزارهای جدید را به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش دهد.»
گفتنی است، این ادغام حرکتی دیگر از آناکوآ در راستای استراتژی توسعه حوزه فعالیت و تبلیغ نشان تجاری خود می‌باشد. این شرکت در طول دو سال گذشته توانسته است چندین کسب و کار ارائه دهنده راهکارهای نوآورانه در حوزه IP نظیر «AcclaimIP» و «IdeaPoint» را از آن خود نماید. اقدامات مذکور توانسته است این شرکت را به عنوان یک بازیگر پیشرو در ارائه راهکارهای نوین مدیریت مالکیت فکری مطرح نماید، به نحوی که از سال 2004 به این سو، شرکت‌هایی نظیر کوکاکولا، فورد و کیبرلی کلارک از خدمات و محصولات ارائه شده توسط آناکوآ استفاده می‌نماید.
نـام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر شما
کد امنیتی (حروف بزرگ)
پربازدید‌ترین‌ها
حضور کانون پتنت ایران در دوازدهمین جشنواره فناوری نانو
۸ مهر ۱۳۹۸ حضور کانون پتنت ایران در دوازدهمین جشنواره فناوری نانو
«کانون پتنت ایران» با در نظر گرفتن نیازمندی‌های کشور در زمینه مالکیت فکری و به طور خاص موضوع ثبت اختراع خارجی، در مورخ ۱۸ الی ۲۱ مهرماه سال جاری، اقدام به حضور در دوازدهمین نمایشگاه و جشنواره سالیانه فناوری نانو می‌نماید. علاقه‌مندان می‌توانند با حضور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن خلیج‌فارس، طبقه دوم، به غرفه کانون پتنت مراجعه نموده، با کارشناسان کانون در ارتباط باشند و همچنین، در دوره‌هایی که با عناوین «علامت تجاری»، «تکنیکی برای حل خلاقانه مسئله (TRIZ)» و «اختراعات در حوزه سلامت، قوانین، معاهدات و شرایط ثبت» برگزار می‌گردد، حضور به هم برسانند.
روشی بدیع برای رفع یخ‌زدگی انگشتان دست در محیط‌های سرد
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ روشی بدیع برای رفع یخ‌زدگی انگشتان دست در محیط‌های سرد
ارتش آمریکا دستاورد جدیدی را ارائه نموده که در هنگام سرما، از یک روش منحصربه‌فرد برای ارسال خون گرم به نوک انگشتان استفاده می‌کند. ثبت اختراع جدید صورت گرفته، پدهای گرمایشی کوچکی را توصیف نموده که با قرار گرفتن بر روی گونه‌ها و پیشانی سربازان، ناحیه عصبی صورت آن‌ها را تحریک نموده و در نتیجه، خون را به انگشتان آن‌ها می‌رساند.
TechLinkCenter
پیشرفت مستمر ایران در شاخص جهانی نوآوری
۶ مهر ۱۳۹۸ پیشرفت مستمر ایران در شاخص جهانی نوآوری
ایران به‌عنوان یکی از کشورهای درحال‌توسعه که سخت در پی رشد اقتصادی و صنعتی شدن است، اهمیت نوآوری را به خوبی درک نموده و طی سال‌های اخیر، حرکتی رو به جلو داشته است. یکی از بهترین مصادیق این پیشرفت مستمر، ارتقاء جایگاه این کشور در گزارش‌های سالیانه شاخص جهانی نوآوری است. در آخرین گزارش سازمان جهانی مالکیت فکری، یعنی «GII 2019»، ایران با چهار پله صعود، در رده 61ام کشورهای نوآور جهان و دوم آسیای مرکزی و جنوبی قرار گرفته است.
باتری‌های جدید تسلا با طول عمر بیش از یک میلیون مایل
۱۵ مهر ۱۳۹۸ باتری‌های جدید تسلا با طول عمر بیش از یک میلیون مایل
پتنت جدید تسلا، حاکی از آن است که ادعای مدیرعامل این شرکت مبنی بر طول عمر یک میلیون مایلی باتری خوردوهای الکتریکی، به واقعیت نزدیک شده است. قابلیت ۴۰۰۰ چرخه شارژ کامل و کاهش کمتر از ۱۰ درصدی ظرفیت طی طول عمر باتری، از ویژگی‌های منحصربه‌فرد فناوری توصیف شده در درخواست ثبت اختراع تسلا است.
Car and Driver
تحولی در دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال!
۱۳ مهر ۱۳۹۸ تحولی در دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال!
اختراع جدید سامسونگ، این توانایی را فراهم نموده که روند فعلی استخراج ارز دیجیتال، دستخوش تغییرات بنیادینی گردد. دستگاه ابداعی این شرکت، شامل یک سیستم قابل برنامه‌ریزی برای ذخیره اطلاعات است که می‌تواند برخی از چالش‌های پیش روی استخراج ارز دیجیتال را برطرف نموده و بازده ماینرها را به شکل قابل توجهی بهبود دهد.
Coin Telegraph
دعوی حقوقی در صنعت نیمه‌هادی که می‌تواند به چالشی جهانی تبدیل شود!
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ دعوی حقوقی در صنعت نیمه‌هادی که می‌تواند به چالشی جهانی تبدیل شود!
شرکت «گلوبال‌فاندریز»، به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت نیمه‌هادی و تولید تراشه‌های الکترونیک، در ادامه سیاست‌های تهاجمی مالکیت فکری خود، رقیب تایوانی، «TSMC» را، متهم به نقض پتنت نموده است. شکایت از «TSMC»، در آلمان و آمریکا به ثبت رسیده و با توجه به درخواست گلوبال‌فاندریز مبنی بر جلوگیری از واردات محصولات ناقض پتنت به خاک این دو کشور، پیامدهای گسترده‌ای برای کل صنعت دستگاه‌های الکترونیک مصرفی در پی خواهد داشت.
Venture Beat