پادکست چتر سفری به دنیای مدیریت دارایی‌های فکری
۱۷ مهر ۱۴۰۲ پادکست چتر سفری به دنیای مدیریت دارایی‌های فکری

کانون مدیریت دارایی‌های فکری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، با هدف ترویج مفهوم مالکیت فکری برای کاربران در سطوح دانشگاهی، بنگاه‌ها و عموم جامعه اقدام به حمایت از ساخت و انتشار پادکستی با عنوان چتر کرده است.

در این پادکست طی گفتگو با کارشناسان، حقوقدانان، مخترعان، فناوران و کارآفرینان مختلف علاوه بر آموزش غیرمستقیم مفاهیم مالکیت فکری به طرح تجربیات و دیدگاه‌های ایشان پرداخته شده است. همچنین از بخش‌های جذاب و آموزنده پادکست چتر بخش داستان‌های پادکست است که طی هر اپیزود علاوه بر گفتگو با فعالان این حوزه، زمانی را به روایت تجربیات و داستان‌هایی از صاحبان دارایی‌های فکری که به گونه ای با دنیای پویا و اثرگذار مالکیت فکری در ارتباط بوده‌اند اختصاص داده شده است.

لازم به ذکر فصل اول این پادکست از تاریخ 19 مهرماه، چهارشنبه ها، هر دوهفته یکبار ازطریق پادگیر CASTBOX به آدرس https://castbox.fm/vc/5533369 منتشر خواهد شد.

پربازدید‌ترین‌ها

تحول خدمات حمایتی کانون مدیریت دارایی‌های فکری با رویکرد حداکثرسازی حمایت از فناوران
۷ فروردین ۱۴۰۳

تحول خدمات حمایتی کانون مدیریت دارایی‌های فکری با رویکرد حداکثرسازی حمایت از فناوران

معاون سیاست‌گذاری کانون مدیریت دارایی‌های فکری معاونت علمی ریاست جمهوری با اعلام ارایه ۲۰ خدمت در حوزه مالکیت فکری گفت: در حالی که اختراعات باید برای تجاری‌سازی حمایت شوند، از این نوآوری‌ها بیشتر برای ارتقای رتبه هیات علمی دانشگاه‌ها و دریافت تسهیلات بنیاد ملی نخبگان استفاده می‌شود.

World Intellectual Property Day
۲۸ فروردین ۱۴۰۳

World Intellectual Property Day