۲۴ مهر ۱۴۰۲ نخستین دوره طرح "فن‌تز"به ایستگاه اول رسید.

گام نخست از اولین دوره طرح "فن‌تز" با موضوع حفاظت از رساله‌های دانشگاهی فناوری محور با قابلیت ثبت اختراع به پایان رسیده است. این رویداد با هدف اعلام برندگان و راه‌یافتگان به ادامه مسیر برنامه "فن‌تز" و با حضور دانشگاهیان، معاونین وزارت‌خانه علوم و بهداشت، مدیران ستادهای توسعه و معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان و مدیران صنعت و روسای برخی دانشگاه‌ها، برگزار می‌شود.
اختتامیه برنامه "فن‌تز" که با رویکرد حمایت و انگیزه بخشی به دانشجویان تحصیلات تکمیلی و ترویج انجام رساله‌های فناورانه و هدایت آنها به توسعه فناوری از مسیر ستادهای توسعه فناوری و توسعه محصول و ورود به بازار تجاری این محصولات از مسیر کریدور ایده تا بازار است، طراحی شده است، در تاریخ 8 آبان ماه ساعت 15-18 در سالن شهید مدرس انستیتو پاستور ایران برگزار خواهد شد.
مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری با محوریت کانون مدیریت دارایی‌های فکری به عنوان نهاد فعال در حوزه مالکیت فکری، سعی دارد با برگزاری مستمر این برنامه به فرهنگ‌سازی و ترویج استفاده از ابزار قدرتمند دارایی‌های فکری در مسیر ارزش آفرینی در فعالیت‌های دانشگاهی و توسعه فناوری گام بردارد.
همراهی و مشارکت بازیگران اکوسیستم علم و فناوری و نوآوری، موجب هم‌افزایی و تاثیرگذاری هر چه بیشتر این برنامه و کمک به دستیابی به اهداف تعیین شده، خواهد بود.
در صورت علاقه به شرکت در این رویداد روی لینک ثبت نام زیر کلیک کنید:


لینک ثبت نام

پربازدید‌ترین‌ها