۰۳ دی ۱۴۰۲ ثبت نام فراخوان "فناوری برای زنان، زنان برای فناوری"

فناور گرامی،

آنچه جامعه را جای بهتری برای زیست تبدیل می‌کند، مشمولیت همگان است. تنوع، کلید واژه‌ای ارزشمند برای ایجاد مطلوبیت. از آنجائیکه که انسان، آئینه تمام نمای خداوندیست، خالق بودن یکی از صفات خداوندیست که در وجود انسان‌ها قرار گرفته. فکر کردن، ایده پردازی، یافتن، ساختن و ارائه به جامعه. در آستانه روز میلاد دخت نبی اکرم، حضرت فاطمه زهرا (س)، معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، خیر و برکت خیر کثیر نبی را چراغ راهی قرار داده تا فناوری‌های مرتبط با حیطه زنان را شناسایی و برای توسعه آنها از ابزارهای حمایتی و توانمندسازی خود بهره‌گیرد. چرا که معتقدیم جامعه‌ای که مادران و زنانی توانا دارد، فرزندان و مردان قوی‌تری نیز دارد. چنانچه شما (آقایان / بانوان) فناوری را با گروه مخاطب زنان یا عمده کاربر زنان و مادران توسعه داده‌اید، اعم از اختراع، طرح صنعتی، فناوری و .... شما مخاطب فراخوان ذیل هستید. مزید امتنان است ما را در دسترسی به این فناوری‌ها همراهی کنید تا با فکر قدرتمند و دست پرتوان شما و طراحی برنامه‌های حمایتی در معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان، در آرامش و آسایش و توسعه جامعه قدمی برداریم.

 

جهت ارائه اطلاعات فناوری خود در این فراخوان، ابتدا در پایگاه دارکوب ثبت نام فرمایید. سپس در بخش فناوری برای زنان، زنان برای فناوری اطلاعات مرتبط با فناوری خود را درج فرمایید. اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه برگزاری رویداد آتی و حمایت‌ها متعاقبا از طریق همین صفحه اعلام و به اطلاعات تماس فناوران نیز ارسال خواهد شد.

پربازدید‌ترین‌ها

برنامه مشترک کانون مدیریت دارایی‌های فکری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و پژوهشگاه رنگ با محوریت «آشنایی با ماموریت‌ها، برنامه‌های تحولی و حمایت‌های کانون »
۱۰ بهمن ۱۴۰۲

برنامه مشترک کانون مدیریت دارایی‌های فکری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و پژوهشگاه رنگ با محوریت «آشنایی با ماموریت‌ها، برنامه‌های تحولی و حمایت‌های کانون »

برنامه مشترک کانون مدیریت دارایی‌های فکری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و پژوهشگاه رنگ با محوریت «آشنایی با ماموریت‌ها، برنامه‌های تحولی و حمایت‌های کانون »، در پژوهشگاه رنگ برگزار شد.